O nas

Bambini Ristorante, to tradycyjna włoska restauracja powstała  na początku wieku  pod Neapolem.  Założyli ją dwaj bracia Matius & Jan Pampini.  Ich rodzicami byli Salvadore – przystojny Włoch  oraz  nasza prababcia Małgosia, która pochodziła z Polski. 

Restauracja przetrwała do dziś  i oferuje , zdaniem wielu klientów, najlepszą włoską pizzę,  przepyszne pirogi (według ludowego przepisu)  oraz oryginalną włoską kawę i słodycze dla dzieci. 

Szczęście tkwi w małych rzeczach, które cię otaczają. Myślę, że jeśli zmienisz te małe rzeczy, cały obraz zacznie się poprawiać na całym świecie. Nawet automaty za darmo powinny być ładne i pięknie zaprojektowane.

W 2016 roku firma pojawiła się po raz pierwszy na rynku Polskim i otworzyła małą rodzinną pizzerię na Mazurach .  Oprócz pizzy można było zjeść pannini i przepyszne , swojskie pirogi – to one stały się prawdziwym przebojem na rynku Polskim.  Dzisiaj dostarczane są , jako produkt świeży oraz głęboko mrożony do kilkuset stałych odbiorców w Polsce, w tym szkół i najlepszych restauracji. 

W roku 2019 powstała kolejna rodzinna restauracja w Wielkopolsce ,  a z nią także możliwość wzięcia franczyzy.  Za niewielką kwotę każdy,  kto nas do siebie przekona,  może otworzyć prawdziwy Włoski Biznes.

Bambini Ristorante , to pomysł na biznes dla osób powracających do Polski, rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, koneserów dobrej kawy, dobrego wina. Osób, kochających wolność, spokój i poczucie bezpieczeństwa. 

Bambini Ristorante, to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą założyć swój pierwszy mały biznes, korzystając z dofinansowania Urzędu Pracy. Zainteresowanym prześlemy ofertę partnerską, opis korzyści i niezbędną dokumentację zawierającą biznes plan.