O nas

Bambini Ristorante, to tradycyjna włoska restauracja powstała  na początku 1906 roku pod Neapolem.  Założyli ją bracia Matius & Jan Pampini.  Ich rodzicami byli Salvadore – przystojny Włoch i  Małgosia – Polka, która wyemigrowała do Włoch pod koniec 1889 roku. 

Restauracja przetrwała do dziś  i oferuje , zdaniem wielu klientów, najlepszą włoską pizzę,  przepyśne pirogi (według ludowego przepisu)  oraz oryginalną włoską kawę i słodycze dla dzieci. 

W 2016 roku firma pojawiła się po raz pierwszy na rynku Polskim i otworzyła małą pizzerię na Mazurach .  Oprócz pizzy można było zjeść pannini i przepyśne , swojskie pirogi – to one stały się prawdziwym przebojem na rynku Polskim. Dzisiaj dostarczane są , jako produkt świeży oraz głęboko mrożony do kilkuset stałych odbiorców w Polsce.

W roku 2019 powstała kolejna rodzinna restauracja w Wielkopolsce ,  a z nią także możliwość wzięcia franczyzy.  Jeśli jesteś zainteresowany , to za kwotę 19-25 000 otworzysz prawdziwy Włoski Biznes.  Pomożemy. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.   

Tymczasem zapraszamy do nas – spróbuj nasz produkt na miejscu, złóż zamówienie na wynos, zamów produkt na święta lub inną uroczystość.